Volná pracovní místa  - Letohrad

Své životopisy pro nabídky LETOHRAD - zasílejte na emailovou adresu PERSONALNI@BAPA.cz (do předmětu uveďte název pracovní pozice, o kterou máte zájem)

Příjmový skladník
požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, samostatnost a spolehlivost
- pozitivní přístup k práci
- schopnost práce v chladném prostředí
- práce s fyzickou zátěží
- zdravotní průkaz v potravinářství

nabízíme:
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- stravenky, příspěvek na penzijní fond, náborový příspěvek, a další
- nástup dle dohody

Specialista kvality
požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání potravinářského směru
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- znalost HACCP, IFS, či BRC
- velmi dobrá znalost MS Office (excel, word)
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost a spolehlivost
nabízíme:
- možnost pracovního růstu
Náplň práce:
-      Nastavení, kontrola a řízení procesů výroby tak, aby odpovídaly požadavkům HACCP a OFSS standardům, případně normám definovaným BRC či IFS
-      Kontrola kvality vstupních surovin, jejich kompatibility s nastavenými normami
-      Zajištění a kontrola plnění technologických, bezpečnostních, kvalitativních a kvantitativních norem v souladu s platnou legislativou a požadavky firmy
-      Řešit reklamace surovin a hotových výrobků,
-      Nastavit a zajistit fungování mechanismu sanitačního řádu, včetně adresné odpovědnosti a nápravy jednotlivých pracovníků podílejících se na sanitaci,
-      Spolupráce s dozorovými a kontrolními orgány

Oblastní manažer prodeje
Místo výkonu práce: celá ČR
Náplň práce : péče o všechna prodejní místa ve svěřeném regionu, aktivní hledání nových obchodních příležitostí, řízení a motivace ambulantních prodejců, monitoring a analýza trhu, realizace marketingových kampaní, plnění stanovených úkolů, sleduje platební morálku zákazníků a zodpovídá za stav pohledávek v dané lhůtě splatnosti, shromažďování a vyhodnocování připomínek odběratelů
Požadujeme: SŠ vzdělání, výhodou zkušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží, velmi dobré komunikační dovednosti, organizační schopnosti, analytické myšlení, manažerský přístup, flexibilita, cílevědomost, znalost MS Office, ŘP sk. B
Nabízíme: zázemí silné potravinářské společnosti, možnost podílet se a významně ovlivňovat obchodní úspěch společnosti, motivující platové ohodnocení

Nabízíme volná pracovní místa ve výrobě:
Pekař
Pracovník v pekařské výrobě
Pracovník na řezacím stroji
Pracovník na balicím stroji

Skladník – expedient
NABÍZÍME:
- Náborový příspěvek 20.000 Kč
- Týden dovolené navíc
- Stravenky za každou odpracovanou směnu
- Čtvrtletní odměna za odpracovaný fond
- Příspěvek na penzijní fond
- Perspektivní a stabilní zaměstnání v potravinářské společnosti zabývající se výrobou baget, sendvičů a hotových jídel (BAPA s.r.o. je dceřinou společností holdingu Hamé, s.r.o.)
- Možnost pracovního růstu
- Nástup dle dohody