Oblastní manažer prodeje pro Západní a Severní Čechy

Požadujeme

Místo výkonu práce: Západní a Severní Čechy
Náplň práce : péče o všechna prodejní místa ve svěřeném regionu, aktivní hledání nových obchodních příležitostí, řízení a motivace ambulantních prodejců, monitoring a analýza trhu, realizace marketingových kampaní, plnění stanovených úkolů, sleduje platební morálku zákazníků a zodpovídá za stav pohledávek v dané lhůtě splatnosti, shromažďování a vyhodnocování připomínek odběratelů
Požadujeme: SŠ vzdělání, výhodou zkušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží, velmi dobré komunikační dovednosti, organizační schopnosti, analytické myšlení, manažerský přístup, flexibilita, cílevědomost, znalost MS Office, ŘP sk. B
Nabízíme: zázemí silné potravinářské společnosti, možnost podílet se a významně ovlivňovat obchodní úspěch společnosti, motivující platové ohodnocení

Nabízíme

  •  zázemí silné potravinářské společnosti, možnost podílet se a významně ovlivňovat obchodní úspěch společnosti, motivující platové ohodnocení
  •  týden dovolené navíc
  • zaměstnanecké benefity (např. stravenky, příspěvek na penzijní přijpojištění, cafeterie a jiné
  • Více informací na e-mailu personalni@bapa.cz  nebo telefonním čísle 724 483 034

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás!

Vložit přílohu
Do košíku byl přidán produkt
Bylo požádáno o schválení produktu