KAM tradiční trh - celá ČR

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • nutné zkušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží ideálně potravin
  • minimálně 2 – 3 roky praxe na obdobné pozici
  • podmínkou je výborná znalost českého tradičního trhu
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • proaktivní přístup a zkušenosti při řešeních náročných situací
  • strategické a analytické myšlení
  • manažerský přístup, flexibilita, cílevědomost
  • dobrá znalost MS Office
  • ochota cestovat
  • AJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

náplň práce
  • péče o klíčové zákazníky tradičního trhu a navazování dlouhodobých vztahů
  • cenotvorba
  • nastavení obchodních podmínek a akcí se zákazníky
  • aktivní hledání nových obchodních příležitostí
  • monitoring a analýza trhu
  • realizace marketingových kampaní
  • plnění stanovených úkolů
  • komunikace a koordinace napříč celou společností
  • spolupráce při vývoji nových produktů

Nabízíme

  • zázemí silné potravinářské společnosti
  • možnost podílet se a významně ovlivňovat obchodní úspěch společnosti
  • odpovídající mzdu a výkonnostní bonusy opírající se o obchodní výsledky
  • týden dovolené navíc
  • balíček benefitů (stravenky, cafeterie, příspěvek na penzijní spoření a další)
  • služební vozidlo i soukromým účelům, notebook a mobilní telefon

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás!

Vložit přílohu
Do košíku byl přidán produkt
Bylo požádáno o schválení produktu