Pekař

Požadujeme

  • vzdělání v oboru pekař, cukrář nebo praxi v provozu pekárny
  • samostatnost, zodpovědnost a dobře odvedenou práci
  • provoz ve 12h směnách, turnusy – krátký/dlouhý týden
Náplň práce
  • obsluha a nastavení mísícího a hnětacího stroje, kynáren, boxové a etážové pece
  • navažování surovin dle receptury a dle předepsané výroby
  • ruční tvarování výrobků

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky za každou odpracovanou směnu
  • Čtvrtletní odměna za odpracovaný fond
  • Příspěvek na penzijní fond
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v potravinářské společnosti zabývající se výrobou baget, sendvičů a hotových jídel (BAPA s.r.o. je dceřinou společností holdingu Hamé, s.r.o.)
  • Možnost pracovního růstu
  • Nástup dle dohody
​​Více informací na e-mailu personalni@bapa.cz  nebo telefonním čísle 724 483 034

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás!

Vložit přílohu
Do košíku byl přidán produkt
Bylo požádáno o schválení produktu