Manažer kvality

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání potravinářského směru

- praxe na obdobné pozici výhodou

- znalost AJ na komunikativní úrovni

- znalost HACCP, IFS, či BRC

- velmi dobrá znalost MS Office (excel, word)

- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

- odpovědnost, samostatnost a spolehlivost

- pozitivní přístup k práci

Náplň práce:

-    Nastavení, kontrola a řízení procesů výroby tak, aby odpovídaly požadavkům HACCP standardům, případně normám definovanými BRC či IFS

-      Kontrola kvality vstupních surovin, jejich kompatibility s nastavenými normami

-      Zajištění a kontrola plnění technologických, bezpečnostních, kvalitativních a kvantitativních norem v souladu s platnou legislativou a požadavky firmy

-      Řešit reklamace surovin a hotových výrobků,

-      Nastavit a zajistit fungování mechanismu sanitačního řádu, včetně adresné odpovědnosti a nápravy jednotlivých pracovníků podílejících se na sanitaci,

-      Spolupráce s dozorovými a kontrolními orgány

Nabízíme

- perspektivní a stabilní zaměstnání

- možnost pracovního růstu

- nástup dle dohody

- balíček benefitů
- mzdové podmínky: 35.000 - 38.000 Kč

​​​Více informací na e-mailu personalni.ol@bapa.cz  nebo telefonním čísle 602 715 471

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás!

Vložit přílohu
Do košíku byl přidán produkt
Bylo požádáno o schválení produktu