Vedoucí kuchař/ka hotových jídel

Požadujeme

  • Náplň práce:
  • řídí, školí, koordinuje a kontroluje činnost jemu podřízených pracovníků
  • řídí a organizuje výrobu jídel dle předepsaných receptur a předpisů
  • ve spolupráci se směnovým mistrem sestavuje denní výrobní plán
  • nese plnou odpovědnost za kvalitu vyrobených jídel
  • podílí se na tvorbě nových jídel a jejich normování, vytváří nové receptury
    Nabízíme:
  • Zázemí úspěšné potravinářské firmy
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Práci na plný úvazek
  • Možnost seberealizace
  • Nástupní mzda: 36 000 Kč + bonusy (odměna za odpracované   fondy, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma)
  • Místo výkonu práce: Hněvotín
    Nástup: dohodou

    Kontakt:
    BAPA s.r.o
    Provozovna Hněvotín 410
    E-mail: personalni.ol@bapa.cz

Nabízíme

  • Nabízíme:

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás!

Vložit přílohu
Do košíku byl přidán produkt
Bylo požádáno o schválení produktu