VEDOUCÍ KUCHAŘ /KA VÝROBY HOTOVÝCH JÍDEL

Požadujeme

  • vyučen v oboru kuchař/ka + 3 roky praxe na pozici šéfkuchaře
  • znalost systému HACCP, znalost legislativy a standardů v potravinářské oblasti
  • orientaci na výsledek, samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
  • časovou flexibilitu, loajalitu k zaměstnavateli
  • znalost práce na PC, MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmysl
Náplň práce:
  • řídí, školí, koordinuje a kontroluje činnost jemu podřízených pracovníků
  • řídí a organizuje výrobu jídel dle předepsaných receptur a předpisů
  • ve spolupráci se směnovým mistrem sestavuje denní výrobní plán
  • nese plnou odpovědnost za kvalitu vyrobených jídel
  • podílí se na tvorbě nových jídel a jejich normování, vytváří nové receptury
​​​Více informací na e-mailu personalni.ol@bapa.cz  nebo telefonním čísle 602 715 471

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné potravinářské firmy
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Práci na plný úvazek
  • Možnost seberealizace
  • Nástupní mzda: 36 000 Kč + bonusy (odměna za odpracované   fondy, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma)

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás!

Vložit přílohu
Do košíku byl přidán produkt
Bylo požádáno o schválení produktu