Zástupce směnové mistrové

Požadujeme

Požadavky:
  • samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
  • časovou flexibilitu
  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu
  • předchozí zkušenost s vedením pracovníků výhodou
Náplň práce:
  • podílení se na řízení a organizaci práce
  • pravidelná kontrola výrobní dokumentace
  • podílení se na přípravě objednávek pro výrobu
  • dohlížení na plynulý chod přípravy polotovarů
  • zpracování výrobního procesu ve firemním IS
  • dodržování systému FIFO
Kontakt:
BAPA s.r.o
Provozovna Hněvotín 410
E-mail: personalni.ol@bapa.cz

Nabízíme

  • Nabízíme:
  • zázemí úspěšné potravinářské firmy
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • práce na plný úvazek, denní rovnoměrná pracovní doba
  • možnost seberealizace
  • nástupní mzda: 28 500 Kč vč. bonusů
  • firemní benefity: věrnostní program, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, příspěvek na dopravu, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma
  • náborový příspěvek 20 tis. Kč
  • místo výkonu práce: Hněvotín

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás!

Vložit přílohu
Do košíku byl přidán produkt
Bylo požádáno o schválení produktu