Volná pracovní místa Hněvotín

Své životopisy pro nabídky HNĚVOTÍN - zasílejte na emailovou adresu PERSONALNI.OL@BAPA.cz (do předmětu uveďte název pracovní pozice, o kterou máte zájem

KUCHAŘ/KA VÝROBY HOTOVÝCH JÍDEL- HNĚVOTÍN

požadujeme:
- znalost výpočtů a čtení receptur
- klást důraz na dodržování receptur a technologických postupů
- příprava jídel dle rozpisu plánu výroby
- zodpovědnost za kvalitu
- dodržování pravidel FIFO
- 11,5 hodinová nerovnoměrná  pracovní doba, 6,00-18,00 h.- pouze
   denní směny
- úklid a sanitace, pravidla osobní hygieny

nabízíme:

- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- práci na plný úvazek, možnost seberealizace
- mzda 22 000 Kč + bonusy
- náborový příspěvek 20 tis. Kč
- místo výkonu práce – Hněvotín, nástup ihned

PRACOVNÍK/CE NA TEPLÉ KUCHYNI – HNĚVOTÍN

 požadujeme:
-     samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
-     časovou flexibilitu
-     zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu

náplň práce:

-     balení hotových jídel
-     zodpovědnost za kvalitu
-     kontrola kvality vstupních surovin
-      dodržování systému pravidel FIFO
nabízíme:

-      perspektivní a stabilní zaměstnání
-      práci na plný úvazek, nerovnoměrná  denní pracovní doba 11,5 h., 7,30-19,30 h.
-      možnost seberealizace
-      nástupní mzda: 16 600 Kč + bonusy

PRACOVNÍK/CE  EXPEDICE

Požadavky:

  • samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
  • časovou flexibilitu
  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu

Náplň práce:

  • expedice zboží (fyzické i dokladové) ze střediska Hněvotín
  • zodpovědnost za správnost fyzických počtů hlášených do výroby
  • zodpovědnost za správnost a kontrolu vychystaného zboží dle objednávek vč. etiketace
  • dodržování teplotního řetězce ve svěřených prostorách
  • dodržování systému FIFO
  • zpracování požadovaných inventur

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné potravinářské firmy
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • práce na plný úvazek, nerovnoměrná  pracovní doba 11,5 h. (6,00-18,00 nebo 18,00-6,00)
  • možnost seberealizace
  • nástupní mzda: 16 800 Kč+bonusy (příplatek na dopravu, obědy, věrnostní, příspěvek na penzijní připojištění a další)
  • náborový příspěvek 20 tis. Kč