Volná pracovní místa Hněvotín

Své životopisy pro nabídky HNĚVOTÍN - zasílejte na emailovou adresu PERSONALNI.OL@BAPA.cz (do předmětu uveďte název pracovní pozice, o kterou máte zájem

TECHNIK - HNĚVOTÍN
požadujeme:
-platné zkoušky z vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 6, 7, 8/1
-samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
-zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmysl

náplň práce:
-zajištění kontroly, regulace a údržby, vč. vedení provozních deníků všech výrobních a provozních zařízení
-znalost ovládání příslušných technických zařízení
-údržba a zajištění drobných oprav technických zařízení a s tím spojené zajištění souvislého provozu
-dodržování vnitrofiremních směrnic a postupů
-další úkoly související s prací na základě potřeb a pokynů přímého nadřízeného

nabízíme:
-zázemí úspěšné potravinářské firmy
-perspektivní a stabilní zaměstnání
-práci na plný úvazek, rovnoměrná pracovní doba
-možnost seberealizace
-místo výkonu práce: Hněvotín, nástup dle dohody